
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 12.288 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Supply Current | 23 mA |
| Base Resonator | Crystal |
Stock: 1
Distributors
pcbx
Unit Price$0.47654
Ext.Price$0.47654
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.47654 | $0.47654 |
| 10 | $0.37373 | $3.73730 |
| 25 | $0.33867 | $8.46675 |
| 50 | $0.30690 | $15.34500 |
| 100 | $0.27810 | $27.81000 |
| 300 | $0.26615 | $79.84500 |
| 500 | $0.25472 | $127.36000 |
| 1000 | $0.24008 | $240.08000 |
